دوشنبه, 30 بهمن 1396
ازدواج دایم
عنوان تاریخ نام - شهر
ازدواج دایم ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۹ تهران
سوال :
سلام دختری هستم 39 ساله تازگیها خواستگاری برام اومده که تمام شرایطی که می خواستم داره و42 سالهاش هست ولی قیافه اش به دلم ننشسته یعنی اینکه رنگ پوستش بسیارسبزه هست.
پاسخ : سلام؛ خواهر بزرگوار مطمئنا کمتر کسی میتواند ادعا کند که همسرش همه ویژگیهای دلخواه ایشان را داشته و دارد؛ شما هم از این قاعده استثنا نیستید؛ خصوصا که شرایط سنی شما طوری است که نمیتوانید دقیقا به دنبال کسی باشید که مد نظر شماست؛ پس اگر ایشان بقیه شرایط شما را دارند، این مورد نمیتواند مانعی از ازدواج شما باشد.
ازدواج دایم ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۱ مهلقا-دزفول
سوال :
سلام.خسته نباشید.من تقریبا 40روزه عقد کردم.1ماه و نیم هم نامزد بودم.شوهرم خیلی دوستم داره و بارها هم به بیانای مختلف بم گفته و نشون داده،ولی نمیدونم چرا انقد کم حرفه.مثلا وقتی دوریم از هم.. خیلی میگه دلم تنگ میشه و... ولی زنگ نمیزنه زیاد.حتی تو رابطه معاشقمونم کم حرفه.عبارت میگه.مثل دوست دارم و....جمله نمیگه.همیشه من با باید حرف بکشم ازش،چیکار کنم؟این نشونه چیه؟
پاسخ : سلام؛ خواهر گرامی همینکه ایشان از بین این همه دختر شما را انتخاب کردند، نشانه این است که شما را دوست دارد؛ و این کم حرفی و ... نشانه شخصیت خاص ایشان است؛ اولا این را بدانید که مردان با زنان تفاوتهای دارند که یکی از آنها همین کم حرفی آقایان است؛ بعلاوه برخی از مردان نیز کم حرفتر از بقیه مردان هستند و بستگی به شخصیت، خانواده، و طرز تربیت و ... دارد؛ پس از این که ایشان شما را دوست دارند مطمئن باشید و این را هم بدانید که کم کم خلق خوی شما شباهت بیشتری به هم دیگر پیدا خواهد کرد. در مورد ویژگی های مردان و زنان هم کتابهایی مطالعه بفرمایید.
ازدواج دایم ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۷ پری-تهران
سوال :
سلام.دختری 21ساله هستم که شش ساله باپسری27ساله دوست هستیم به قصدازدواج.که بنده متوجه شدم یک هفتست ازطریق اینستاگرام بایه دختر زشت رفیق شده و بسیار هم صمیمی.راجع ب اینکه چقدربعدش حالم بدشد که نمیخوام الان بگم.فقط بعدش ک فهمیدم قضیش بااون خانم تموم شد الانم بامنه.قراره بیاد خواستگاریم ولی من دو دل شدم که باید چیکار کنم خودش که میگه ازکارش پشیمونه ولی دیگه اعتمادم ازبین رفته و حالم بسیار خرابه.باوجود اینکه هرچقدر فکرمیکنم میبینم جدایی ازاون واسم محاله درحدی که یک روزشم سخته ولی خیانتشم فراموشم نمیشه.بنظرشما ازدواج باهاش کاردرستیه یانه؟ نگرانم که بعدا بازم اینکارو بکنه؛خیلی دوسش دارم اونم ک میگه دوسم داره لطفا کمکم کنید.من چیکارکنم؟؟ولش نمیتونم کنم.ازدواجم میترسم ونگرانم که باز کاری نکنه.د
پاسخ : سلام؛ خواهر گرامی پسری که بتواند با دختری دوستی کند، و الان هم با شما دوستی کند، احتمال اینکه فردا هم با یکی دیگه دوستی کند زیاد است؛ ولی این دلیل نمیشه که کاملا بدبین بشیم؛ پس شما اگر احتمال زیاد دادی که واقعا پشیمان هست و دیگه دنبال این کارها نمیره، میتوانی به کمی تحقیق بیشتر با او ازدواج بکنی. البته به شرط اینکه تا یک ماه به صورت رسمی و از طریق خانواده رسما خواستنگاری بکند.
ازدواج دایم ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ پویا-تهران
سوال :
سلام. من به یکی از همکاران خانم در محل کارم علاقه شدیدی پیدا کردم و قصد دارم که به ایشان پیشنهاد ازدواج دهم. همه شرایط من را دارند اما اهل نماز و روزه نیستند که خوب این مساله جز خطوط قرمز من هست. البته می دانم خانواده شان مذهبی هستند. در خصوص ارائه پیشنهاد استخاره کردم خوب آمد. نمی دانم آیا می شود با ایشون در زمان صحبت اولیه این مساله در میان بگذارم و آیا دختر خانم (29 ساله) خواندن نماز و روزه را قبول می کنند.همچنین ایشون مانتویی هستند و خانواده ما چادری هستند. خودم با این مساله مشکل ندارم چون در تهران این مساله نرم و هنجار است اما می خواهم به ایشون بگویم در رفت و آمد با فامیل چادر سر کنند. آیا این کار نیز درست است. ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ : سلام؛ برادر گرامی معمولا دختری تو این سن و سال تغییر زیادی نمیتواند بکند، ولی اگر احساس کردی که بعد از ازدواج بیشتر این مسائل بر وفق مراد شما تغییر خواهد یافت ازدواج شما مانعی ندارد.
ازدواج دایم ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳ رفسنجان
سوال :
سلام خسته نباشین من دوران دانشگاه به یکی از همکلاسیام علاقه مند شدم که ایشونم جوابشون مثبت بود ولی گفتن صبر کنید خانوادم مشکل دارند....همینجور گذشت دوران دانشگاه تمومشد مشکلشون رفع نشد ایشونم ارشد قبول شدن منم رفتم سربازی تا چندماه پیش خبردارشدم مشکل رفع شد دوباره درخواست کردم گفتن مشغول درسام هستم نمیتونم فکر کنم صبر کنید من دراین بلاتکلیفی گذاشتن من توی بیمارستان کارمیکنم همکارام گیردادن چرا مجردی میخواستن کار خیر کنن با یکی از دخترا همکارم صحبت کردن ..... از نظر منم بسیار دختر خوبیه ولی کلان الان سرگردونم چکار بکنم توی دوراهی قرار گرفتم اون خانمم در این زمان پیغام فرستادن که بگین اقدام کننن..... نمیدونم چکار کنم توی دوراهی قرار گرفتم ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ : سلام؛ برادر بزرگوار اگر واقعا به فرد اولی که چندین سال بخاطر همدیگر صبر کردید؛ علاقه مند هستید و ایشان بیشترین شرایط همسری شما را دارند؛ اولویت خواستگاری از ایشان است؛ ولی اگر به این نتیجه رسیدید که این خانمی که دوستانتون براتون پیدا کردند، از همه لحاظ از ایشان بهتر هستند، از قبلی معذرت خواهی کنید و با این فرد ازدواج کنید.البته این زمانی است که با فرد قبلی هیچ رابطه عاطفی و ... نداشته باشید، در صورت وجود رابطه احساسی، عاطفی و ... حتما اولویت ایشان هستند.
اولین قبلی بعدی آخرین

جستجو

Google

در این وبسایت
در كل اينترنت

پشتیبانی آنلاین