دوشنبه, 30 بهمن 1396
دوستی ها
عنوان تاریخ نام - شهر
دوستی ها ۰۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۶ راحله
سوال :
سلام، حاج آقامن چن سال است که نامزدم تقریبا پنج ساله به شوهرم میگم بیا عروسی کنیم نمی کنن همش میگه صبرکن خونم آماده بشه این وضعیت منو نگران کرده با این حال باز من هم میگم خب نرفته خونه هم بیا عروسی کنیم بازهم قبول نمی کنه به نظرشمااو قصد طلاق منو داره؟
پاسخ : سلام؛ دخترم نميشه گفت که ايشان قصد طلاق شما را دارد؛ ولي نامزدي بلند مدت هم اشتباه است؛ لذا بايد حتما شوهرتون را وادار کنيد به همراه شما به يک مشاوره حضوري تشريف بياورد. حتما در کانال ما هم عضو شويد. حتما در کانال ما هم عضو شويد. https://telegram.me/drmoshavereh
دوستی ها ۰۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ مینا
سوال :
سلام حاج آقا،من یه مشکل بزرگ دارم شوهرم با یکی ازدواج موقت کرده نمی دونم چ کنم من کم کاری کردم این کاره کرده نمی دانم چکارکنم کمکم کنید به نظرشما طلاق بگیرم بهتراست؟
پاسخ : سلام؛ خواهر بزگوار خودتون اقرار میکنید که خودتون کم کاری کردید و ایشان چنین کاری کرده است؛ لذا اولین کاری که شما باید بکنید این است که کم کاری های خود را جبران کنید و سعی که ایشان را به جای تمایل به افراد دیگر به خودتان متمایل کنید و در صورتی که باز هم مشاهده کردید که چنین کاری کرده، علت اصلی را از ایشان جویا شوید و اگر دیدید که رفع این موانع از طرف شما مقدور نیست، حتما نیاز به مراجعه به یک مشاور است.
دوستی ها ۲۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۲ تهران
سوال :
سلام چه طور میشه باهاتون تماس گرفت؟ چند بار سوال پرسیدم جواب ندادین
پاسخ : سلام 04133449733
دوستی ها ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۲ امیر-اصفهان
سوال :
سلام حاج آقا مشکل من دقیقا مشکل همین اقاست که گفته دانشجوهاش بهش پشنهاد سکس دادند. من دانشجوی پزشکی، فلوی قلب، هستم. خوشبختانه یا بدبختانه کمی خوش تیپ و خوش قیافه هستم. خداوند هوش سرشاری به من داده و من 2 مدال المپیاد زیست شناسی دارم. در این 12 سالی که پزشکی خوندم پیشنهادات زیادی بهم شد ولی خدا شاهد من فقط درس خوندم. تا این که فوق تخصص اومدم تهران و پیشنهادات بیش تر شد. حاج اقا دو هفته پیش یکی از خانم های کادر اومده اتاق پزشک و من تنها بودم و نیمه لخت شد بهم التماس میکرد. من سریعا از اتاق اومدم بیرون ولی اونقدر استرس پیدا کردم که نفسم بالا نمیومد و از اون روز آریتمی قلبی پیدا کردم. حاج اقا من نمیخام ازدواج کنم. من نیاز جنسیم با درس کشتم. به نظرتون من چیکار کنم اینا دست از سر من بردارند؟
پاسخ : سلام؛ برادر بزگوار این مبارزه با نفس شما نیز ستودنی است؛ ولی بنده با تصمیم شما به ازدواج نکردن مخالفم؛ ولی اگر واقعا تصمیمتون برای این کار حتمی است حتما با یک روانشناس از نزدیک صحبت کنید. البته فراموش نکنید که احتمالا بعد از ازدواج نیز از این پیشنهادها داشته باشید پس ما نیاز به مبارزه با نفس در کل عمرمون داریم.
دوستی ها ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۹ -کرج -مینا
سوال :
سلام، چن ماهی اس که نامزدم بااینکه شوهرم خیلی ابراز محبت و علاقه می کنه و میگه خیلی دوست دارم من باورم نمیشه آخه چون همش با تلگرام با این و آن چت می کنه چطور میتونم حرفاشو بپذیرم البته تصمیم گرفتم اگه با یه زن هم در ارتباط باشه به روش نیارم. لطفا حاج آقا کمک کنید نمی دونم اگه واقعا قضیه همان طو که من فکر می کنم باشه چه کنم؟ اون وقت در مورد عشقش برام دروغ گفته یا برام خیانت کرده؟اصلا میشه بخشید؟!
پاسخ : سلام؛ خواهر بزرگور در اینکه شوهر شما به شما علاقه و عشق داره شکی به خودت راه نده؛ چون اگر علاقه به شما نداشت، با شما ازدواج نمیکرد؛ پس از این جهت که همسرتون به شما عشق و علاقه داره هیچ وقت شکی به خود راه ندهید؛ از طرفی صرف صحبت در تلگرام نمیتواند موید این باشد که ایشان با افراد دیگری در ارتباطند و یا به شما خیانت میکنند؛ ولی این حرف شما هم اشتباه است که اگر مطمئن شید با کسان دیگری در ارتباط هستند نمیخواهید به روشون بیارید؛ چون ساکت بودن و به رو نیاوردن هم میتواند مشکلات خاص خود را داشته باشد. پس اولا شما در دوست داشتن و عشق او شک نکنید و ثانیا اگر واقعا مطمئن شدید که به شما خیانت میکنند، قبل از هر اقدامی حتما به صورت حضوری به یک مشاوره یا روانشناس خوب از نزدیک صحبت کنید و با کمک و راهنمایی ایشان اقدامات لازم را انجام دهید.
اولین قبلی بعدی آخرین

جستجو

Google

در این وبسایت
در كل اينترنت

پشتیبانی آنلاین