دوشنبه, 30 بهمن 1396
متفرقه
عنوان تاریخ نام - شهر
متفرقه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱ رویا۲
سوال :
با سلام لطفا کمکم کنید من چند سال پیش از روی بی اطلاعی شئ را وارد واژنم کردم به دکتر مراجعه کردم گفتن اسیب دیدگی شدید داره احتمال اینکه خونریزی کنه کمه الان تو دوران عقد هستم و خیلی نگرانم امکان اینکه ترمیم کنم هم ندارم.
پاسخ : سلام؛ دخترم اگر واقعا اتفاق خاص دیگری نیفتاده و راست میگید، بهترین راه این است که قضیه را رک و راست با نامزد خود در میان بگذارید.
متفرقه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۷ پروازه-همدان
سوال :
سلام و خسته نباشید به شما مشاوران عالی قدر سه سال پیش تو زندگی من کسی میخاست وارد بشه ،همه چی خوب بود خیلی خوشحال و شاد بودم چون ی حس جدید و میخاستم تجربه کنم ...تا اینکه ی روز از برادر طرف و دوستای اون آقا ب من بی احترامی کردن، ما باهم دوست نبودیم ...منم با خودم گفتم خب بلاخره ی چیزی باید گفته باشه ک اونا اجازی چنین جسارتی رو کنن .خلاصه دیگه من تموم سعی مو کردم فراموشش کنم توی این سه سال هر موقع منو میدید وایمستاد هی نگا و غم و سه سال شد ...بعد سه سال باخود گفتم من بدون مجرم حکم بریدم و خلاصه ببخشیدمش ... حالا ک حس کرده من برگشتم ی روز میاد ی هفته نیس نمیدونم چه کار کنم به نظر شما میخاد سرکارم بزاره ول کنه بره ،،، یا میخاد انتقام بگیره این مدت رو که بی محلی کردم،
پاسخ : سلام؛ خواهر گرامی اینکه ایشان با چه قصدی با شما ادامه میدن به غیر از خودش و خدا چیزی نمیدونه؛ ولی چیزی که مهم است اینه که شما باید یکبار برای همیشه با او صحبت کنی و بهش بگی که اگر قصد ازدواج دارد، به صورت رسمی اقدام کنند و در غیر اینصورت مطئن باشید که شما ضرر خواهید کرد و حتما باید رابطه برای همیشه قطع شود.
متفرقه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۳ زهرا
سوال :
با سلام من سخنان شما را در مورد برنا مه ریزی درسی شنیدم و اینکه من سال دهم هستم از حالا می خواهم روش صحیح برنامه ریزی را یاد بگیرم و اگر خدا بخواهد از همین امتحانات نوبت اول هم شروع خواهم کرد من رشتم تجربی است و اراده نسبتا قوی هم در انجام برنامه هایم دارم اگر میشود روش و نمونه ای درباره ی برنامه ریزی به من ارائه دهید
پاسخ : سلام؛ بنده با برنامه ریزی های فله ای که انجام میدهند موافق نیستم و معتقدم که برنامه ریزی هر کسی باید متناسب به استعداد، شرایط، علاقه و ... باشد.
متفرقه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۸ شیوا
سوال :
سلام حاج آقا دختری ۲۳ ساله هستم که در دوران قبل دانشگاه به با پسری دوستی داشتم ولی بعد از ۲ سال رابطه دوستانه رو قطع کردیم و و الان میدونم که کارن اشتباه بوده و پشیمانم که چرا این کار رو کردم و قصد جبرانش رو دارم و میخوام بدونم که خدا گناه من رو خواهد بخشید ؟؟؟
پاسخ : سلام؛ اگر واقعا از ته دل پشيمان شده باشيد و قصد تکرار نداشته باشيد، مطمئنا خدا خواهد بخشيد.
متفرقه ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶ محرمانه-تهران
سوال :
سلام بنده بورسیه یکی از دانشگاه های تبریز هستم که در تهران تحصیل میکنم. تا حالا یادم نمیاد با دختری رابطه داشته باشم. ترم پیش در یکی از واحدهای دانشگاه ازاد تدریس میکردم. من مثل استاد خودم و به رسم استادی شاگردی شمارم به همه بجه ها دادم. از اون موقع جند تا از دانشجوهای دختر اول به بهانه های مختلف زنگ میزدند بعدش عکس های بی شرمانه میفرستادند و اواخر هر روز زنگ میزنند و تقاضای سکس میکردند. من شمارم عوض کردم الان هم دیگه اون دانشگاه نمیرم. ولی وسوسه های این خانم ها باعث شده احساس شدید جنسی کنم. ولی متاسفانه دختر خوب نمی تونم پیدا کنم. الان موندم چیکار کنم؟ اخیرا یکی از مربی ها خانم که مطلقه هستند توسط واسطه ای تقاضای ازدواج موقت کرده. من چیکار کنم احساس میکنم سخت ترین امتحان زندگی پیش رو دارم
پاسخ : سلام؛ برادر بزرگوار از اينکه تونستي به خواسته هاي نامشروع آنها جواب منفي بدي به شما از صميم قلب تبريک ميگويم؛ ولي اين توصيه برادارنه را هم به شما ميکنم که با اينکه ازدواج موقت حلال است، ولي تا ميتوانيد ازدواج موقت نکنيد و به دنبال فراهم سازي مقدمات ازدواج دايم باشيد. ولي در صورتي که واقعا هيچ راهي غير از ازدواج موقت نداريد مانعي ندارد.
بعدی آخرین

جستجو

Google

در این وبسایت
در كل اينترنت

پشتیبانی آنلاین